Aicinām piedalīties iepirkumā par zemes kadastrālās uzmērīšanas veikšanu par valsts budžeta līdzekļiem

Aicinām piedalīties iepirkumā par zemes kadastrālās uzmērīšanas veikšanu par valsts budžeta līdzekļiem
Atslēgas vārdi:
Valsts zemes dienests (VZD) izsludinājis jaunu iepirkumu zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem bijušo zemes īpašnieku un viņus pārdzīvojušo laulāto, bērnu un mazbērnu, politiski represēto un 1. grupas invalīdu zemes robežu uzmērīšanai par valsts budžeta līdzekļiem bijušajos Rēzeknes un Ludzas rajonos.

Ar konkursā uzvarējušo pretendentu līgums par mērniecības darbu izpildi tiks slēgts uz diviem gadiem.

Pretendentiem piedāvājums jāiesniedz līdz 2017. gada 10. marta plkst. 11.00, Valsts zemes dienestam, 11. novembra krastmalā 31, Rīgā, pirmdienās no plkst.08:30 līdz 18:00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.08:30 līdz 17:00, bet piektdienās no plkst.08:30 līdz 16:00, iesniedzot personīgi (pie apsardzes organizatora) vai sūtot pa pastu.

Ar iepirkuma noteikumiem var iepazīties Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā www.iub.gov.lv, kā arī VZD tīmekļa vietnē, sadaļā Iepirkumi.

VZD organizē zemes kadastrālo uzmērīšanu par valsts budžeta līdzekļiem, uztur sarakstu zemes kadastrālajai uzmērīšanai un izslēgto zemes vienību sarakstu, kā arī pieņem lēmumus par zemes vienību iekļaušanu vai izslēgšanu no saraksta saskaņā ar Ministru kabineta 2012. gada 17. janvāra noteikumiem Nr. 60 „Kārtība, kādā veic zemes kadastrālo uzmērīšanu par valsts budžeta līdzekļiem”.

Saistītie resursi