Uzaicinājums uz aptauju

Lai pilnveidotu Valsts zemes dienesta (turpmāk tekstā VZD) sniegto pakalpojumu kvalitāti, mums svarīgi ir ieklausīties klientos – viņu pieredzē, saņemot mūsu pakalpojumus. Tādēļ līdz šī gada 31. martam veicam elektronisko aptauju. Saite uz aptaujas anketu tiek nosūtīta tiem īpaši atlasītiem VZD klientiem, kuri  laika posmā no 2019. gada 1. decembra līdz 2021.gada 28.februārim ir izmantojuši kādu no mūsu pakalpojumiem. Taču vienlaikus aptaujā aicinām piedalīties ikvienu, kurš ir izmantojis VZD pakalpojumus un vēlas izteikt savu viedokli vai ieteikumus saistībā ar to. Aptaujas anketa ir atrodama šeit.

Saites atvēršanai izmantojiet populārākās pārlūkprogrammas (piemēram, Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft EDGE u.c.), izņemot Internet Explorer, kurā aptaujas saite tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas.

Aptauja ir anonīma, un iegūtie dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā un izmantoti tikai pētījuma vajadzībām.

Aicinām piedalīties šajā aptaujā, tās aizpildīšana aizņems aptuveni 7 minūtes, taču sniegtās atbildes un ierosinājumi ļaus mums novērtēt un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti. Jau iepriekš pateicamies ikvienam par atsaucību un sniegto viedokli!

Ja, aizpildot aptaujas anketu, rodas kādas neskaidrības vai problēmas, lūdzam rakstīt savu jautājumu uz info@vzd.gov.lv vai zvanīt uz informatīvo tālruni 67038800.