Rīga

Klientu apkalpošanas centra adrese  Puškina iela 14, Rīga, LV-1050
Tālrunis informācijas saņemšanai 
67038800
Tālrunis līgumu noslēgšanai  67038866; 67038833 (līgumu slēgšanai)
Klientu apkalpošanas centra e-pasta adrese  kac.riga@vzd.gov.lv
Klientu apkalpošanas centra e-pasta adrese   klienti@vzd.gov.lv (līgumu slēgšanai)

Ieeja Rīgas klientu apkalpošanas centrā
Klientu apkalpošanas centra darba laiki
Pirmdiena Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena 
9:00–18:00 9:00–17:00 8:00-12:00 
Klientu apkalpošanas centrā pieejami arhīva materiāli par Ādažu novadā, Babītes novadā, Baldones novadā, Carnikavas novadā, Garkalnes novadā, Ikšķiles novadā, Inčukalna novadā, Krimuldas novadā, Ķeguma novadā, Ķekavas novadā, Lielvārdes novadā, Mālpils novadā, Mārupes novadā, Ogres novadā, Olaines novadā (izņemot būves un telpu grupas kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumus (ar apsekošanu dabā)), Rīgas pilsētā, Ropažu novadā, Salaspils novadā, Saulkrastu novadā, Sējas novadā, Siguldas novadā, Stopiņu novadā esošajiem nekustamajiem īpašumiem

Piedāvājam pieteikt klientu apkalpošanas centra apmeklējumu pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt apmeklējumu var pa tālruni - 67038800 vai e–pastu kac.riga@vzd.gov.lv Sūtot pieteikumu pa e–pastu, lūdzam norādīt tālruņa numuru

Vides pieejamība
Rīgas klientu apkalpošanas centrs ir pieejams personām ar kustību traucējumiem
Kā nokļūt līdz klientu apkalpošanas centram?
Darbinieku kontaktinformācija
Nodaļas vadītāja – Baiba Fišere
        Rīgas reģionālās nodaļas vadītājas tālruņa Nr.   67038535
        Rīgas reģionālās nodaļas vadītājas e-pasta adrese   Baiba.Fisere@vzd.gov.lv
Nodaļas vadītājas vietnieks Kadastra jautājumos – Gatis Kalniņš
        Rīgas reģionālās nodaļas vadītājas vietnieka Kadastra jautājumos tālruņa Nr.   67038650
        Rīgas reģionālās nodaļas vadītājas vietnieka Kadastra jautājumos e-pasta adrese   Gatis.Kalnins@vzd.gov.lv
Administratīvās daļas vadītājs – Didzis Lībietis
        Rīgas reģionālās nodaļas Administratīvās daļas vadītāja tālruņa Nr.   67038403
        Rīgas reģionālās nodaļas Administratīvās daļas vadītāja e-pasta adrese   Didzis.Libietis@vzd.gov.lv
Arhīva daļas vadītāja – Ilze Vanaga
        Rīgas reģionālās nodaļas Arhīva daļas vadītājas tālruņa Nr.   67038578
        Rīgas reģionālās nodaļas Arhīva daļas vadītājas e-pasta adrese   
Ilze.Vanaga@vzd.gov.lv
Juridiskās daļas vadītāja Sarmīte Liepiņa
        Rīgas reģionālās nodaļas Juridiskās daļas vadītājas tālruņa Nr.   67038560
        e-pastsm1.png 
  Sarmite.Liepina@vzd.gov.lv
Klientu apkalpošanas un informācijas centra vadītāja – Ilze Delvere
        Rīgas reģionālās nodaļas Klientu apkalpošanas un informācijas centra vadītājas tālruņa Nr.   67038474
        Rīgas reģionālās nodaļas Klientu apkalpošanas un informācijas centra vadītājas e-pasts  
Ilze.Delvere@vzd.gov.lv
Biroja vadītāja – Tatjana Juste
        Rīgas biroja vadītāja tālruņa Nr.   67038522
        Rīgas biroja vadītājas e-pasta adrese   Tatjana.Juste@vzd.gov.lv
Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja  – Sandra Ķuze
         Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītājas tālruņa Nr.   67038497
         Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītājas e-pasta adrese   Sandra.Kuze@vzd.gov.lv
Kadastra daļas vadītāja – Elīna Iraida
         Kadastra daļas vadītājas tālruņa Nr.   67038413
         Kadastra daļas vadītājas e-pasta adrese   Elina.Iraida@vzd.gov.lv
Kadastra daļas vadītāja vietniece – Tamāra Dauge
         Kadastra daļas vadītāja vietnieces tālruņa Nr.  67038431
         Kadastra daļas vadītāja vietnieces e-pasta adrese    Tamara,Dauge@vzd.gov.lv
Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja vietniece – Mārīte Jansone
         Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja vietnieces tālruņa Nr.   67038488
         Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja vietnieces e-pasta adrese   Marite.Jansone@vzd.gov.lv
Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja vietniece – Anita Zaķe
         Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja vietnieces tālruņa Nr.   67038471
         Būvju kadastrālās uzmērīšanas daļas vadītāja vietnieces e-pasta adrese   Anita.Zake@vzd.gov.lv
Privātpersonu pieņemšanas laiki
 Rīgas biroja vadītāja Reģionālās nodaļas vadītāja

Saistītie resursi