Kontakti

kac.riga [at] vzd.gov.lv

Atrašanās vieta

Sākot ar 2021. gada 19. jūliju VZD valstspilsētās atsāk klientu apkalpošanu klātienē. Tuvākie klientu apkalpošanas centri, kuros klientus apkalpojam klātienē, atrodas Jelgavā un Jūrmalā,

Lai samazinātu sabiedrības veselības drošības riskus un pasargātu VZD klientus un darbiniekus no iespējamās inficēšanās ar Covid-19, VZD, pieņemot pasūtījumus un sniedzot konsultācijas, turpinās ievērot visus piesardzības pasākumus VZD pakalpojumu pieejamībai klātienē.

Klātienes apkalpošana VZD klientu apkalpošanas centros notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta, tādēļ pirms ierašanās lūdzam zvanīt uz  attiecīgo klientu apkalpošanas centru par tālruni vai rakstīt e-pastu, saskaņojot savu ierašanās laiku.

VZD aicina izmantot visus dienesta sniegtos pakalpojumus elektroniski portālā Kadastrs.lv vai portālā  Latvija.lv, sūtot iesniegumu uz VZD oficiālo e-adresi vai pa elektronisko pastu. Sūtot iesniegumu pa elektronisko pastu vai uz VZD oficiālo e-adresi, iesniegums ir  jāparaksta ar drošu elektronisku parakstu. Pasūtot pakalpojumu, lūdzu norādiet, ja vēlaties pakalpojuma rezultātā sagatavotos dokumentus vēlaties saņemt klātienē.

Gadījumā, ja pakalpojuma pasūtīšanas laikā, rodas tehniski jautājumi par pakalpojuma pasūtīšanu elektroniski, par iesniedzamajiem dokumentiem vai nepieciešama cita veida konsultācija, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa VZD tīmekļvietnē norādīto klientu apkalpošanas centra tālruni vai e-pastu vai nosūtot jautājumu uz –  info@vzd.gov.lv.

VZD rīcībā esošie arhīva materiāli par Engures novadā, Jaunpils novadā, Jūrmalas pilsētā, Kandavas novadā, Tukuma novadā   esošajiem nekustamajiem īpašumiem atrodas Jūrmalas klientu apkalpošanas centrā.

Klientu apkalpošanas centra darba laiki

  • Pirmdiena Slēgts
  • Otrdiena Slēgts
  • Trešdiena Slēgts
  • Ceturtdiena Slēgts
  • Piektdiena Slēgts
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts