Viens no labas sadarbības stūrakmeņiem vienmēr ir bijusi kvalitatīva informācijas apmaiņa starp pakalpojuma nodrošinātāju un tā saņēmēju.  Tādēļ mums ir svarīgi, ka mūsu sadarbības partneri ir informēti par aktualitātēm, kas saistītas ar VZD jomu. Lai atvieglotu aktuālās informācijas iegūšanas procesu, neliekot ziņas meklēt pašiem, VZD nāk ar būtiskākajiem jaunumiem pie jums pats.

Turpmāk regulāri sagatavosim ziņu lapu, kurā centīsimies apkopot svarīgākos jaunumus par klientu apkalpošanas jautājumiem, izmaiņām normatīvajos aktos, VZD pakalpojumiem un citām ne mazāk svarīgām un interesantām lietām. Ziņu lapas saturs ir primāri veidots mūsu sadarbības partneriem, kas ikdienā sadarbojas ar VZD un tādēļ ir svarīgi būt lietas kursā  par dienesta jaunumiem, sasniegumiem, iesāktajām iniciatīvām un nākotnes plāniem. Ziņu lapas iznākšanas biežumu mēs pielāgosim ziņu aktualitātei un daudzumam, proti, tiklīdz būs vairāki svarīgi jaunumi, ko jums pavēstīt, tā sagatavosim un nosūtīsim jums ziņu lapu.

Lai pieteiktos ziņu lapas saņemšanai, aicinām aizpildīt veidlapu zemāk:

Ja piekrītiet Ziņu lapas saņemšanai, ielieciet ķeksīti.

Ziņu lapu sagatavo un izsūta Valsts zemes dienests. Piekrītot saņemt Ziņu lapu, vienlaikus Jums tiek saglabātas tiesības labot sākotnēji norādīto e-pasta adresi vai dzēst to no Ziņu lapas saņēmēju saraksta.

Jūsu e-pasta adrese tiks glabāta Dienesta serverī tik ilgi, kamēr neatteiksieties no turpmākas Ziņu lapas saņemšanas. Atteikties no Ziņu lapas saņemšanas ir iespējams nosūtot e-pastu uz komunikacija@vzd.gov.lv.

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību par nelikumīgu datu apstrādi Valsts zemes dienestā, pa pastu – Kārļa Mīlenbaha iela 14, Rīga , LV-1050 vai pa e-pastu – personasdati@vzd.gov.lv, kā arī Datu valsts inspekcijā, Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā, e-pasta adrese info@dvi.gov.lv, tālrunis 67223131.