Cena
Bezmaksas
Saņēmējs
Jebkura persona

Saņemt pakalpojumu

Klātienē

Valsts zemes dienests (VZD) izstrādājis ātru un ērtu bezmaksas mobilo lietotni kadastrs.lv. Tā noder gan esošajiem un topošajiem nekustamā īpašuma īpašniekiem, gan profesionāļiem, gan VZD klientiem, kā arī ikvienam, kam nepieciešami dati no Kadastra informācijas sistēmas vai Valsts adrešu reģistra. Ar lietotnes palīdzību var iegūt informāciju par jebkuru nekustamo īpašumu, zemes vienību, būvi vai dzīvokli, meklēt esošo vai bijušo adresi, pārlūkot dažādas VZD rīcībā esošas kartes, kā arī pārlūkot savu pasūtījumu izpildi un sazināties ar klientu konsultāciju centru.
Lietotnei pieejamas trīs lietošanas valodas - latviešu, angļu, krievu.

Mobilajā lietotnē pieejami šādi dati un tos aktualizē:
–  Kadastra teksta un telpiskie dati – reizi diennaktī;
–  Valsts adrešu reģistra teksta un telpiskie dati – reizi diennaktī;
–  Vērtību zonējumi - reizi četros gados pie nekustamo īpašumu vērtību zonējumu izmaiņām;
–  Topogrāfiskais plāns M1:500 – reizi 1-2 nedēļās;
–  Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras uzturētās kartes, kā fons VZD telpiskajiem datiem (Ortofoto karte, Topogrāfiskā karte M1:2000, Topogrāfiskā karte M1:10000, Topogrāfiskā karte M1:50000) - portālā tiek publicēti aktuālākie VZD rīcībā esošie fona materiāli.

Procesa Apraksts

 1. Lietotnes uzstādīšana
  Lietotni iespējams uzstādīt mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem.
  Atbilstoši Jūsu mobilajai ierīcei, izpildiet nepieciešamās darbības, lai lejupielādētu un uzstādītu mobilo lietotni. Lai to uzstādītu un lietotu, Jūsu ierīcei ir nepieciešams interneta savienojums.

 2. Lietotnes lietošana
  Tiklīdz lietotne ir uzstādīta Jūsu mobilajā ierīcē, tā ir gatava lietošanai. Pirmreizēji uzsākot tās lietošanu, izpildāmi četri soļi:
  1. jāizvēlas atļaut vai neatļaut aktivizēt Jūsu ierīcē izvēlētās pozicionēšanas metodes, lai iegūtu Jūsu atrašanās vietas datus. Šo funkciju jebkurā laikā varat regulēt mobilās ierīces iestatījumos;
  2. iespēja izvēlēties lietotnes lietošanas valodu, ko vēlāk iespējams mainīt iestatījumos;
  3. iepazīties ar īsu, trīs soļu pamācību par lietotnes pamatfunkcijām;
  4. iepazīties un apstiprināt, ka piekrītat lietotnes lietošanas noteikumiem. Ja izvēlaties nepiekrist lietošanas noteikumiem, tad Jums nebūs iespēja izmantot mobilās lietotnes pakalpojumus.

Saņemt pakalpojumu